Ma - vr.: 09:00 - 17:00
LiveZilla Live Help
Landen
Nederland (4669)
Plaatsen
Asten (4)

Over de Weekendjewegatlas

Welkom op Weekendjewegatlas.nl. Door alle Vakantie aanbieders die online hun reizen adverteren, ziet u vaak door de bomen het bos niet meer. Om het u iets gemakkelijker te maken hebben wij een lijst gemaakt met een gigantisch aanbod van de mooiste weekendjes weg. U kunt bij ons terecht voor Weekendjes weg naar steden zoals London, Parijs, New York, Antwerpen, Brussel, een gezellig weekendje Ardennen of liever in een hotel. Als u het perfecte Weekendjeweg gevonden heeft dan kunt u deze reis rechtstreeks boeken bij de desbetreffende aanbieder.

Atlas toppers in Asten

BW Nobis Asten

Nederland Brabant Asten

Best Western Hotel Nobis Asten is een landelijk gelegen hotel, omringd door een natuurrijke omgeving. In het gastronomische hotel kun u terecht voor sport en ontspanning, maar u kunt er ook op

uittrekken in Nationaal Park De Groote Peel of de Strabrechtse Heide. Houdt u van citytrips? Ga shoppen of cultuur snuiven in Venlo en Eindhoven! De kamers van het hotel zijn ruim en comfortabel ingericht. Alle kamers zijn voorzien van een televisie, wekkerradio, kluisje, bureau en een badkamer met een föhn, douche en/of bad en toilet. Een aantal kamers is voorzien van een balkon. Verder is er in het hotel draadloos internet aanwezig. In het hotel bevindt zich een bar waar u gezellig kunt borrelen of een snack kunt halen. In Brasserie de Stegen ontbijten, lunchen en dineren. De menukaart is seizoengebonden en biedt volop keus tussen meerdere gerechten. Geniet na het eten van een heerlijke wandeling door de hoteltuin. Bent u een sportieveling of houdt u liever van relaxen? Beide is mogelijk! Geniet in het hotel van faciliteiten als een binnenzwembad, fitnessruimte, sauna, solarium en Turks stoombad. Vanuit het hotel bent u snel in natuurgebieden als Nationaal Park De Groote Peel of de Strabrechtse Heide. Hier kunt u heerlijk wandelen, fietsen of paardrijden. Ook sporten als golf, tennis en vissen kunt u in de nabije omgeving beoefenen. Daarnaast kunt u een bezoek brengen aan grote steden als Eindhoven en Venlo. In deze steden kunt u uitgebreid winkelen, maar is er ook de mogelijkheid om musea of bezienswaardigheden te bezoeken. Denk in Eindhoven bijvoorbeeld aan het Van Abbemuseum, het Historisch Openlucht Museum Eindhoven of het Philips Gloeilampenfabriekje anno 1891. In Venlo zijn het Limburgs Museum, Huize Schreurs en het 16e eeuwse stadshuis aan de Markt de topbestemmingen die u gezien moet hebben.

Lees meer over deze accommodatie

Beoordeling: 0.0/5 (0 stemmen)

Momenteel geen aanbiedingen

Best Western Nobis

Nederland Eindhoven Asten

Het Best Western Nobis hotel ligt bij Asten, een plaatsje even ten oosten van dynamisch Eindhoven. In het hotel kunt u gratis gebruik maken van het zwembad en de saunafaciliteiten.De ruime, smaakvol

ingerichte kamers van Best Western Nobis zijn voorzien van een radio, televisie, telefoon en een badkamer met bad, douche, toilet en haardroger. In gemoedelijk Brabant kunt u heerlijk relaxen en genieten van de natuur, bijvoorbeeld bij de grote recreatieplas op 2km afstand van het hotel. Het mooie nationale park De Peel en de Strabrechtse Heide liggen ook onder handbereik. Wandel- en fietsroutes voeren u door het fraaie natuurschoon met uitgestrekte bossen, heiden en vennen. In winkelstad Eindhoven komen shoppers helemaal aan hun trekken. Safaripark De Beekse Bergen bij Hilvarenbeek is een leuk uitstapje met de kinderen en wat dacht u van een tripje naar Attractiepark Toverland? Het hotel is gemakkelijk bereikbaar vanaf de snelweg A67.

Weekendjeweg weekendjes weg & weekend hotel arrangementen aanbiedingen v.a. € 218,00

Hoeve Nijssen

Nederland Noord Brabant Asten

In het buitengebied van Asten, met natuurgebieden als de Groote Peel en de Strabrechtse Heide op korte afstand, vindt u B&B Hoeve Nijssen.Deze Brabantse langgevelboerderij is bijna 200 jaar oud en in

de afgelopen jaren verbouwd tot een prettige woonboerderij waar oud en nieuw elkaar gevonden hebben. In en rondom de boerderij is er volop ruimte om even rustig bij te komen van de allerdaagse hectiek.Uw kamer is voorzien van alle gemakken zodat het u aan niets zal ontbreken.De gastvrouw hoopt u graag te mogen ontmoeten op dit schitterende plekje; kom achterom zoals ze dat in Brabant gewend zijn.

Momenteel geen aanbiedingen

Hotel Best Western Nobis Asten

Nederland Noord Brabant Asten

Best Western Nobis Asten is een gezellig en druk 4-sterren hotel, mooi gelegen bij het Nationaal Park de Groote Peel en op 5 minuten fietsafstand van het zwembad Prinsenmeer. Het centrum van

Eindhoven ligt op 15 minuten afstand met de auto en het hotel ligt 45 minuten van Düsseldorf. In gemoedelijk Brabant kunt u heerlijk relaxen en genieten van de natuur. Wandel- en fietsroutes voeren u door het fraaie natuurschoon met uitgestrekte bossen, heide en vennen. In winkelstad Eindhoven komen shoppers helemaal aan hun trekken. Safaripark De Beekse Bergen bij Hilvarenbeek is een leuk uitstapje met de kinderen. Het hotel is gemakkelijk bereikbaar vanaf de snelweg A67 en beschikt over ruime kamers.

Momenteel geen aanbiedingen